درباره ما

درباره ما

شرکت دیدگاه سبز

امروزه با افزایش جمعیت جهان و کاهش منابع طبیعی مانند آب و زمینهای مستعد کشاورزی ، رسالت ما وشما رسیدن به راه حلی جدید و هوشمندانه برای کشاورزی ، پیشرفته و ماندگار در جهت احترام به محیط زیست و بقای نسل آینده است . ماموریت ما تبدیل شدن به منبعی مطمن و کار آمد در تولید و توزیع کودهایی با بهترین کیفیت میباشد. در بخش واردات با انتخاب و اخذ نمایندگی از برندهای معتبر شرکتهای NatureSa یونان , natureداسا اسپانیا (elfer) موگاورو ایتالیا (Mugavero) شانگهای کمیکال چین ژجیانگ و نان جینگ (سموم ) مجموعه ای کامل با تکنولوژی روز جهانی در اختیارمان میباشد.

دست آوردها

دربخش داخلی پیشرو در تولید انواع کودهای پودری ، مایع و آلی با تجربه ای آگاهانه و خلاقانه در کارخانه ای به وسعت 3000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی اشتهارد و استفاده از تکنولوژی روز، و ظرفیت بالای تولید طیف گسترده ای از انواع کودهای کشاورزی را طی 8 سال گذشته به بازار ارائه نموده ایم. کسب رضایتمندی و اعتماد روز افزون مشتریان گرامی برای کیفیت محصولات ارائه شده ، تامین به موقع و تعهد در توزیع افتخار ما بوده است

 

کیفیت عامل موفقیت

 دیـدگاه سبز  با ارزیابی عملکرد خود و شناخت نیاز واقعی صنعت کودکشور، تولید انواع کودهای مایع ، کود گرانوله ، کود آهن ، کودهای  npk و مکمل های ریزمغذی را وظیفه اصلی خود قرار داد و محور اصلی کار خویش را کیفیت برتر با محصولات برتر انتخاب نمود و شعار کیفیت عامل موفقیت دیدگاه سبز در این مسیر جامه عمل به خود پوشید..

 

 

پیشنهادهای ویژه مخصوص افراد ویژه

در صورتیکه به نحوی در حوضه کـشاورزی فـعالیت دارید. چه بعنوان شرکت تولیدی یا واردکننده،نماینده پخش در شهر خود هستید و یا مصرف کننده و کشاورز، این فرصت را ازدست ندهید.

 

   پیشنهاد ویژه هلدینگ دیدگاه سبز برای شما!

کانال ویژه دیدگاه سبز در تلگرام

به کانال رسمی دیدگاه سبز در تلگرام بپیوندید! با پیوستن به کانال رسمی دیدگاه سبز  در تلگرام به صورت لحظه ای از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به برترین محصولات و آفرها باخبر شوید! با ما همراه باشید!

 

   مشاهده کانال دیدگاه سبز در تلگرام

تماس با ما

دفتر مرکزی:

تهران - جنت آباد - بلوار لاله -کوچه حدیث

طبقه اول - هلدینگ دیـدگاه ســبز گـستر

 

تـلفن تـماس: 44625714 021 

ایمیل:info@DidgahSabz.com

  

گالری تصاویر